יואל פלדמן

יואל פלדמן, בוגר האקדמיה לאמנות ועיצוב "בצלאל", ירושלים. מאייר וכותב ספרי ילדים, מעצב בתעשיית משחקי המחשב, הקולנוע והאנימציה.

  

אני זוכר שערב אחד פנה אליי יהונתן גיסין, אותו טרם זכיתי להכיר. הוא הציג בפניי את חזון סיפורו המקסים ושיתף עימי את הטקסט של "ברחוב פנסי הלילה המעופפים". עבודתי ודימיוני מאפשרים לי לחוות את המילים במהירות ובצבעים. למען האמת, הסיפור של יהונתן כבש אותי מהרגע הראשון ולא הותיר לי ברירה אלא להצטרף למשימה יחד איתו.
 

יהונתן הדגיש לי כי הספר מוקדש ומבוסס על בתו הפעוטה, טליה. אין ספק שהחיבור הרגשי העצים עבורי את המילים ועשיתי כמיטב יכולתי לעצב בדמותה של בתו את גיבורת הסיפור, טליה. כמו כן, הסיפור מתרחש בשעות הלילה, מה שאף הוסיף עבורי אתגר מעניין - כיצד לגרום לסיפור לצאת מן האפילה בעזרת אורם הבוהק והחם של הפנסים המעופפים.
 

כל אלו הפכו את חווית העיצוב והאיור להנאה גדולה עבורי ואני מרוצה מאוד מהתוצר הסופי. אני משוכנע כי הספר יהיה חוויה נהדרת לכל ילדה וילד שיבחרו לתת דרור לפיתוח דימיונם. פרי עטו של יהונתן, "ברחוב פנסי הלילה המעופפים", הוא בוודאות זמן איכות לכל המשפחה ואני שמח מאוד שלקחתי בו חלק.

joelfel@gmail.com
לאתר של יואל:
www.joel-feldman.com